سوالات متداول

تصویر

ایده سایه زندگی از کجا بوجود آمد ؟

سایه زندگی ایده شبانه پسرک خلاق اصفهانی است که پس از اتمام خدمت سربازی مثل تمام جوانان این کشور سرگردان بود و ممکن بود گمراه شود اما با سابقه فعالیتش در امور داوطلبانه و محرومیت زدایی تصمیم گرفت گروهی برای خلق شادی های کوتاه مدت راه اندازی کند؛ این ایده شبانه در سال 1398 به وجود آمد و در سال 1399 به مرحله اجرا و دریافت مجوز از وزارت ورزش و جوانان شد.

سامانه سایه زندگی علاقمند به مشارکت با موسسات میباشد ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم ازسامانه و پلتفرم سایه زندگی بر خلاف بسیاری از گروه ها و تشکل های غیر سیاسی هدف بزرگی در جهت همکاری و هم افزایی با موسسات دارد تا بتواند با استفاده از پتانسیل نیروی انسانی متخصص در گروه ها به اهداف زیبای تشکیل این مجموعه برسد.

آیا سایه زندگی وابستگی خاصی دارد ؟

سایه زندگی متولد شده از مردم است، درست است که از سازمان های معتبر استعلام های لازم را گذرانیده است اما هیچ وابستگی به سازمان های دولتی ندارد و با تعامل و هم افزایی گروه های دانشجویی و موسسات مردم نهاد به انجام امور میپردازد.

ما میتونیم مددجو و مددکار به موسسه شما معرفی کنیم؟

یکی از اهداف برنامه ریزی این پلتفرم سازماندهی هوشمند مددجویان، مددکاران و خیرین بزگوار میباشد . با توجه به تشکیل فرم های معرفی میتواند در این راستا همراه و همیار معاونت حمایت اجتماعی خانواده سایه باشید.

باشگاه فعالین سایه چیه؟

با توجه به فعالیت داوطلبانه نیروی انسانی خانواده سایه ایده تشکیل باشگاه فعالین سایه بوجود آمد با عضویت در این باشگاه، میتوانید کارت هویتی مربوط به موسسه سایه را دریافت کرده و با توجه به خدمات تعریفی که از واحد های صنفی محترم و مراکز فرهنگی تفریحی سازمان ها در این باشگاه گنجانده شده است؛ حداقل گوشه ای از زحمات شمارا به صورت خدمات به شما هدیه خواهیم داد.

شرایط و ضوابط همکاری با شما خیلی سخته ؟

خیر. سخت نیست اگر قانون انسانیت و امور داوطلبانه را درک کرده باشیم و از چهارچوب قوانین انسانی و قانونی خارج نشویم همواره میتوانیم همکاران خوبی برای هم باشیم و از همکاری باهم لذت ببریم.

طرح سایه مهربانی چیه؟

این طرح یک طرح جامع با هدف زیبای حل یک مشکل در هر ماه است که هر فرد با کمک 5 هزار تومانی در این طرح عضو خواهد شد و پس از عضویت 5 نفر را به این طرح معرفی خواهد کرد و آن 5 نفر را توجیه برای این طرح میکنیم تا بتوانیم مشکلات بزرگی را با این طرح به صورت ماهیانه حل کنیم.

آیا موسسه طرح های توانمندسازی نیز دارد؟

بله. با توجه به تخصص های موجود در موسسه هر کدام از اعضا توانمندی هایشان را ارائه داده اند و با صلاحدید شخصی خودشان مقداری از آورده توانشان را به انجام امور حمایتی میپردازند.

ازدواج شیرین چیست؟

این طرح با توجه به پتانسیل ویژه جوانان موسسه در حوزه خدمات روانشناسی پیشنهاد و در فصل اول اجرایی شد. فصل اول این طرح با استقبال ویژه ای همراه شد و باعث شد به عنوان یک طرح بشر دوستانه در خدمت جوانان ایران قرار بگیرد.

نحوه همکاری با موسسه چگونه است؟

در قسمت همکاری و مشارکت گروه خود را به ما معرفی کنید و پس از پر کردن فرم و پذیرش شرایط همکاری متقابل همکاری متقابل مجموعه ها آغاز خواهد شد.

طراحی احمدرضا رحمتی 09351965202